Gold Tottenham Hotspur Ženska Majica Bela S NA ZALOGI 16.99 €
Naprej

Zlata ženska majica Tottenham Hotspur, ki ima ženski kroj, krajše rokave, silikonski zaključek in okrogel vratni izrez. Prijeten material iz 100-odstotnega bombaža zagotavlja udobje in priročnost, ki vam bosta všeč. Teža 180 g/m² je znak kakovosti. Samo tukaj na E8shop.sk

Zgodba Tottenham Hotspur:

Klub Tottenham Hotspur FC je bil ustanovljen leta 1882 v Londonu. Angleški nogometni klub je leta 1901 osvojil svojo prvo dragoceno trofejo, pokal FA. "Spurs" so osvojili več kot 30 naslovov v Premier League, najvišjem domačem nogometnem tekmovanju, FA Community Shield, ligaškem pokalu, pokalu UEFA in evropskem pokalu pokalnih zmagovalcev. V sezoni 2018/19 je Tottenham FC v Ligi prvakov UEFA zasedel drugo mesto. Domače igrišče kluba je stadion Tottenham Hotspur v severnem Londonu, ki sprejme 62.850 gledalcev. Stadion je tretji največji v Združenem kraljestvu.