Na Zalogi
ks

Ženska majica Internazionale Milan, ki ima ženski kroj, krajše rokave, silikonski zaključek in okrogel vratni izrez. Prijeten material iz 100-odstotnega bombaža vam bo zagotovil udobje in priročnost, ki vam bosta všeč. Teža 180 g/m² je znak kakovosti. Samo tukaj na E8shop.sk

Zgodba o Internazionale Milano:

Nogometni klub Internazionale Milano je bil ustanovljen leta 1908 v Lombardiji. Italijanski nogometni klub Inter Milan je leta 1910 osvojil svoj prvi pokal za prvaka. "I Nerazzurri", črno-modri so osvojili več kot 35 različnih naslovov, ne le v domačih tekmovanjih. Zmagali so v domači Serie A, italijanski Coppi, italijanski Supercoppi in Scudettu. Inter Milan je večkrat osvojil Ligo prvakov UEFA, pokal UEFA, Interkontinentalni pokal in svetovno klubsko prvenstvo FIFA. Glavni delničarji družbe Iner Milan so Suning Holdings Group, LionRock Capital in Pirelli.