Na Zalogi
ks

Ženska majica Arsenal, ki ima ženski kroj, krajše rokave, silikonski zaključek in okrogel izrez. Prijeten material iz 100-odstotnega bombaža zagotavlja udobje in priročnost, ki vam bosta všeč. Teža 180 g/m² je znak kakovosti. Samo tukaj na E8shop.sk

Zgodba o Arsenalu:

Angleški nogometni klub Arsenal FC je bil ustanovljen leta 1886 v orožarni v Woolwichu. Izvor kluba je jasno razviden iz logotipa, v katerem je upodobljen top, in primernega vzdevka kluba "The Gunners" - The Cannoneers. David Dankins, Jack Humble in vratar Forest F so bili pri rojstvu enega najuspešnejših angleških klubov. Beardsley. Londonski klub je v svoji zgodovini osvojil več kot 30 naslovov v angleški premier ligi, pokalu FA in drugih. Leta 2006 se je Arsenal uvrstil v finale Lige prvakov UEFA, kjer je izgubil proti Barceloni z 2:1.